Maria Lepucka - położna, cdl

O mnie

Oferuję opiekę medyczną i wsparcie zarówno w czasie ciąży jak i po porodzie. Jako certyfikowany doradca laktacyjny niosę pomoc mamom karmiącym piersią w typowych problemach tego okresu jak i w poważniejszych problemach laktacyjnych.

Maria Lepucka – położna, certyfikowany doradca laktacyjny.

Jestem położną od ponad 11 lat. Ukończyłam studia magisterskie na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Od tej pory wciąż rozwijam swoją wiedzę, umiejętności i poszerzam horyzonty, aby otaczać kobiety i ich rodziny kompleksową opieką opartą o najnowszą wiedzę medyczną.

W ramach praktyki położniczej z poradnią laktacyjną oferuję przygotowanie do porodu i rodzicielstwa w czasie indywidualnych spotkań dla pań w ciąży i par, a także opiekę medyczną dla mamy i dziecka po porodzie w postaci wizyt patronażowych i porad laktacyjnych.

Moja filozofia

Wspieram naturalny przebieg ciąży, porodu oraz karmienie naturalne, a w przypadku powikłań oferuję przygotowanie do cięcia cesarskiego oraz opiekę po powrocie mamy z dzieckiem do domu. Jestem zwolenniczką rodzicielstwa bliskości, proponuję łagodne i zgodne z naturą metody pielęgnacji, opieki i komunikacji z dzieckiem.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, pomocy, opieki medycznej, zadzwoń lub napisz.

Maria Lepucka